Doskonale – Niedoskonali

Jak i dlaczego powstał projekt Doskonale Niedoskonali?

Zaglądasz tu ponownie, więc prawdopodobnie czujesz się właśnie tak jak my – Doskonale Niedoskonały. Zastanawiasz się, czym dokładnie jest projekt Doskonale Niedoskonali i co da Ci dołączenie do naszej społeczności? Jednym z elementów projektu Doskonale Niedoskonali jest książka o tym samym tytule. Jeśli czujesz się Doskonale Niedoskonały, ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest projekt Doskonale Niedoskonali?

Nasz projekt składa się z książki „Doskonale niedoskonali”, społeczności oraz eventów. Biorą w nim udział moi partnerzy biznesowi oraz klienci. Tworzymy społeczność, do której serdecznie Cię zapraszamy. Znajdziesz nas na fejsbukowej grupie My. Doskonale Niedoskonali. 

Z czego wzięły się książka i projekt Doskonale Niedoskonali? 

projekt DND

Do stworzenia projektu Doskonale Niedoskonali przede wszystkim zainspirowała mnie moja własna wewnętrzna przemiana. Po wyprowadzce syna znalazłam się w kryzysie środka życia. Wiedziałam, że nadszedł czas na reorganizację życia i biznesu, ale czułam się w tym procesie sama. Moi przyjaciele i znajomi byli w innym momencie życia prywatnego i zawodowego, mieli dzieci w innym wieku itp. Nie miałam wokół siebie nikogo, kto miałby te same doświadczenia, rozterki i wątpliwości i potrafiłby mnie w pełni zrozumieć.

Drugim źródłem inspiracji była dla mnie praca z klientami coachingowymi, zarówno tymi biznesowymi, jak i life’owymi. Mieli oni przeciętnie między 35 a 45 lat. Zaobserwowałam, że mają podobne problemy, wyzwania, cele. Jakie?

Dominowały tam kwestie zawodowe związane z:

  •  porzuceniem pracy i przejściem na własną działalność,
  • problemy związane z rozwojem własnej firmy, poszukiwaniem kreatywnych rozwiązań,
  • presja dotycząca sukcesu i osiągania, i to w spektakularnym stylu.

Były też kwestie osobiste:

  •  przeprowadzki,
  • zmiana partnerów życiowych,
  • wątpliwości dotyczące posiadania dzieci,
  • wątpliwości dotyczące sensu życia i wartości, którymi kierujemy się w życiu czy w biznesie.

Podsumowując, ludzie ci byli w takim momencie, w jakim człowiek z reguły dokonuje bilansu dotychczasowych osiągnięć i nie zawsze jest z nich zadowolony. Podobne problemy nurtowały także i mnie, pomyślałam więc, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie kursu, książki czy grupy wsparcia dla osób, które są na podobnym przełomowym etapie co ja. Dzięki temu ludzie przeżywający podobne rozterki mogliby się wspierać nawzajem.

 Połączyły nas problemy

Jednak w tamtym okresie odłożyłam projekt Doskonale Niedoskonali na półkę – wydawał mi się zbyt obciążający i pracochłonny w kontekście mojej pracy i ówczesnych wyzwań. Temat powrócił w wielkim stylu po jakimś czasie, kiedy postanowiłam skupić się na swoim biznesie online. Zaczęłam prezentować swoich klientów i partnerów biznesowych w sieci, by promować nawzajem swoje produkty i usługi. Przy wspólnej pracy nad projektami znów rzucił mi się w oczy ten sam wzór: większość z nas boryka się z tymi samymi wyzwaniami jeśli chodzi o przemianę koncepcji siebie w biznesie i w życiu rodzinnym. To właśnie wtedy wpadłam na pomysł stworzenia projektu Doskonale Niedoskonali. Najpierw był pomysł na książkę, potem powstałą wewnętrzna społeczność, a na końcu grupa, do której może dołączyć każdy, kto utożsamia się z ideą doskonałej niedoskonałości.

Co zmieni w Twoim biznesie i w Twoim życiu książka Doskonale niedoskonali?

Ideę projektu Doskonale Niedoskonali najlepiej prezentuje książka o tym samym tytule. Dlaczego warto, abyś ją przeczytał?

  • Zrzucisz z siebie presję bycia doskonałym w różnych obszarach życia,
  • poznasz historię ludzi, których droga do sukcesu nie była usłana różami, pełna upadków, błędów, nietrafionych decyzji,
  • odkryjesz, jak osiągać sukces w biznesie i w życiu – będąc Doskonale Niedoskonałym.

Brzmi nieźle, prawda?

Jeśli czujesz, że te problemy są Ci bliskie, zachęcam Cię do sięgnięcia po tę pozycję i tym samym dołączenia do projektu Doskonale Niedoskonali. Każda nowa osoba to wartość dodana dla naszej społeczności. Co prawda, to ja wpadłam na ten pomysł, ale nie udałoby mi się bez tych wszystkich, którzy przyjęli moje zaproszenie i podjęli wyzwanie dzielenia się doświadczeniami, feedbackiem, wsparciem oraz pomysłami. Dzieleniem tej wspaniałej wiadomości – że można osiągnąć sukces bez presji na perfekcjonizm. Wystarczy, że jesteśmy Doskonale Niedoskonali.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz wideo, w którym wyjaśniam, w jaki sposób powstał projekt DOSKONALE NIEDOSKONALI:


 

>> Może Cię zaciekawić: 

Jakie są cele i założenia projektu Doskonale Niedoskonali

Co to znaczy być Doskonale Niedoskonałym

>> Gdzie nas znajdziesz:

Fanpage: Doskonale Niedoskonali

Grupa: My. Doskonale Niedoskonali

>> Książki:

agatalimanowka.pl/sklep

Dodaj komentarz