Doskonale

WARSZTAT: Jesteś Doskonale Niedoskonały i to jest OK!

WARSZTATY

Jesteś Doskonale Niedoskonały i to jest OK!

12-13 września 2019 roku, Włoszakowice, hotel Toscania

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym czy jesteś wystarczająco dobry w życiu i w biznesie?

Jeśli tak – to nasze warsztaty są dla Ciebie!

Z nami zgłębisz tajniki akceptacji własnych niedoskonałości i odkryjesz jak będąc Doskonale Niedoskonałym osiągnąć sukces w życiu i w biznesie.

Nie czekaj – zapisz się już dziś!

Idea Doskonałej Niedoskonałości z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Z sentymentem wspominamy nasze poprzednie wydarzenia, jak nasza konferencja w Oksfordzie, która została doceniona przez jej uczestników za wysoką wartość merytoryczną oraz niepowtarzalną atmosferę akceptacji i szacunku motywującą do rozwoju w życiu prywatnym i zawodowym . Tak niesamowite opinie są dla nas motorem do dalszego działania! Zapraszamy Cię do obejrzenia krótkiego podsumowania naszej zeszłorocznej kwietniowej konferencji w Oxfordzie.

Co na Ciebie czeka?

Z nami zyskasz więcej!

Osiągniesz sukces w życiu i biznesie!

Dlaczego warto wybrać się na warsztaty Jesteś Doskonale Niedoskonały i to jest OK!? Bo to solidna dawka merytorycznej i praktycznej wiedzy od naszych ekspertów na temat akceptacji własnych niedoskonałości oraz pakiet praktycznych metod i narzędzi dotyczących tego, jak osiągnąć sukces w życiu i w biznesie. Włożyliśmy mnóstwo pracy i zaangażowania w organizację warsztatów. A wszystko po to, aby spełniania ona Twoje oczekiwania.

Praktyczna wiedza

Podczas tworzenia warsztatów skoncentrowaliśmy się na jednej z najważniejszych kwestii – praktycznym zastosowaniu wiedzy. Uczestnicząc w naszych warsztatach masz pewność, że po ich zakończeniu będziesz posiadał praktyczną wiedzę i narzędzia, które ułatwią Ci osiągnięcie sukcesu w życiu i w biznesie. Sukcesu, który Ty definiujesz na swój własny sposób i określasz jego warunki. Nie ma znaczenia, czy już osiągnąłeś wiele sukcesów na polu swojego rozwoju osobistego i biznesowego, czy dopiero rozpoczynasz – dajemy Ci 100% gwarancji, że wyjdziesz z naszych warsztatów usatysfakcjonowany i z dużymi zasobami wiedzy i konkretnych narzędzi.

Networking

Podczas naszych warsztatów masz możliwość spotkania jeden na jeden z ekspertami. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące realizacji Twoich celów w życiu lub biznesie – to jest to świetne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki indywidualnej konsultacji będziesz miał możliwość rozwiać wszelkie wątpliwości, jak i rozwiązać problemy, które pojawiły się na drodze do realizacji Twoich celów prowadzących Cię do sukcesu. Wystarczy, że przy zakupie biletu zaznaczysz, że chcesz się skonsultować z wybranym przez Ciebie ekspertem.

Catering

Warsztaty trwają cały dzień – dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie całodniowy catering, który podtrzyma Twój wysoki poziom energii, dobry nastrój i doda Ci sił do efektywnej pracy podczas zajęć. Czas przy bufecie i rozmowy w kuluarach to idealne momenty na nawiązanie nowych, wartościowych kontaktów oraz wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami warsztatów.

Kolacja z Doskonale Niedoskonałymi ekspertami      

Dzień poprzedzający warsztaty to idealny moment na nieformalne spotkanie z Doskonale Niedoskonałymi ekspertami. Zapraszamy Cię na wspólną kolację, podczas której będziemy mogli lepiej się poznać, nawiązać bliższe relacje i porozmawiać o swoich doświadczeniach w drodze do osiągania sukcesów. Doświadczysz wyjątkowej atmosfery akceptacji, zrozumienia i poczujesz jak to jest być Doskonale Niedoskonałym i zyskać wewnętrzną motywację do zmiany i osiągania własnych celów.

WARSZTATY POPROWADZĄ

Agata Limanówka

AGATA LIMANÓWKA

Jesteś ciekawa/wy nowego narzędzia z którym można pracować w różnych obszarach, zarówno grupowo jak i indywidualnie?

Chcesz doświadczyć na sobie rozgrywki z wykorzystaniem gry Podróż Bohatera® (demo)?
Wykonać dla siebie test na archetypy i sprawdzić jaką kombinacją archetypów jesteś?

Wyznaczyć ważne dla Ciebie cele (osobiste lub zawodowe) i dostrzec efekt jaki przyniesie ich realizacja, przyjrzeć się zmianie jaka być może czeka Cię w Twoim życiu i odważyć się na „wyruszenie we własną podróż bohatera/bohaterki”?

Chcesz sprawdzić w jaki sposób możesz wykorzystać grę w pracy z Twoimi klientami?
Zapraszamy Cię na spotkanie z grą coachingową Podróż Bohatera®

KAROLINA BRZUCHALSKA

Wiele osób na wysokich stanowiskach bardzo często zmaga się z problemem braku czasu. Codzienne obowiązki, pęd, w jakim żyjemy na co dzień sprawia, że nie starcza nam czasu na nic poza pracą. Jeśli i Ty marzysz o tym, by uwolnić czas, czytać więcej książek, podróżować, spotykać się z przyjaciółmi i mieć czas na to wszystko, nie rozciągając magicznie dobry – ten warsztat jest dla Ciebie.

GOŚĆ SPECJALNY

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że zalogowałeś się do swojego konta w banku i chwilę później przeszła przez Twoją głowę a może i całe ciało myśl – „ale jak to? Przecież powinno być więcej!”? Albo czy zdarza Ci się czasami zastanawiać i odtwarzać w głowie na co i kiedy wydałeś swoje pieniądze? Lub też nieobca jest Ci refleksja typu „w sumie to po co mi to było? Niepotrzebnie wydałem kasę”?

Ten warsztat jest dla Ciebie!

MAGDALENA RADECKA

Warsztat “Sięgnij po sukces” – czyli jak zacząć w końcu wykorzystywać swój cały potencjał i realizować największe cele i marzenia.

Dla każdego kto szuka sposobu na zmianę swojego życia na lepsze
Dla tych którzy zastanawiają się dlaczego niektóre osoby osiągają sukces szybciej i łatwiej? 
Czy są w czymś lepsze? Czy mają lepsze kompetencje? 
Dla tych którzy chcą wiedzieć jak lepiej radzić sobie ze zmianą i wyzwaniami, czy to w życiu prywatnym czy też zawodowym. 
Dla tych którzy szukają sposobów na to jak uwierzyć w siebie i zacząć wykorzystywać swój pełny potencjał?
Dla tych którzy szukają motywacji, inspiracji?  

Serdecznie zapraszamy na warsztaty!