Doskonale – Niedoskonali

W jaki sposób napisanie książki wpływa na rozwój Twojego biznesu i marki osobistej?

Już niedługo na półkach księgarni pojawi się III tom Doskonale Niedoskonałych. Tym razem będzie opowiadał o odwadze w dążeniu do sukcesu w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym. 

Mówi się, że każdy może napisać książkę. To prawda. Ale nie każdy się na to decyduje. Dlaczego? Bo nie ma odpowiedniej motywacji i nie jest świadomy tego, co może dzięki temu uzyskać. 

zostan autorem ksiazki

Dlaczego warto zostać autorem i jak rozwijać swoją markę osobistą?

Uważam, że książka jest podstawą w budowaniu i rozwoju Twojej marki osobistej. To nie jest zwykły produkt, to jest TWOJA wizytówka. Nieważne, czy jest samodzielnym bytem, elementem kursu lub lejka sprzedażowego, czy opowiada Twoją osobistą historię, a może jest stricte techniczna – książka wznosi Twój biznes na wyższy poziom. 

Dlaczego? Oto kilka powodów: 

  1. Zostając autorem, stawiasz się w roli eksperta. Twoi czytelnicy (a więc i Twoi potencjalni klienci) zaczynają postrzegać Cię jako osobę, która zna się na tym, co robi i o czym pisze.
  2. Mając swoje grono czytelników, równocześnie poszerzasz grono swoich odbiorców i budujesz społeczność wokół siebie, swojego biznesu i swojej marki…
  3. … a duża społeczność to większe zasięgi, większa rozpoznawalność, a w końcu większe dochody. 
  4. Książka stanowi świetny dochód pasywny i pozwala zarabiać Ci więcej. W tym wypadku zarówno e-book, jak i wydanie papierowe działają na tej samej zasadzie.
  5. Wydając książkę, wyprzedzasz swoją konkurencję i jesteś krok do przodu! 
  6. Pisanie książki jest olbrzymią frajdą! To dodatkowa dawka ekscytacji i endorfin, które czasem przy prowadzeniu swojego biznesu gdzieś wyparowują. 
  7. Proces pisania to również wyzwanie, podczas którego weryfikujesz swoje założenia na temat siebie samego. Nowe pomysły, przemyślenia, strategie. Jednym słowem książka wyzwala ukryte pokłady kreatywności i niejako zachęca do aktywnego działania.

Jak zostać autorem książki?

Jak wspominałam, III tom DND będzie opowiadał o odwadze. To jak? Odważysz się podzielić swoją wiedzą z naszymi czytelnikami i dołączyć do grona Doskonale Niedoskonałych? 

Jak zostać autorem? O tym będę opowiadać w dniu 19.08 o godz. 19.00 na bezpłatnym webinarze, na który serdecznie  Cię zapraszam. Liczba miejsc jest ograniczona, więc obowiązują zapisy. Kto pierwszy, ten lepszy. Nie może Cię zabraknąć, prawda? 😉
Link do zapisu znajdziesz tutaj >>

webinar jak zostac autorem

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, influencerem, freelancerem, coachem, mentorem, mówcą, blogerem, a swój biznes budujesz świadomie i chcesz rozwijać swoją markę osobistą – książka jest dla Ciebie rozwiązaniem idealnym. 

Zapisz się na WEBINAR już teraz i dołącz do społeczności Doskonale Niedoskonałych autorów. 

Doskonale Niedoskonali to książka, eventy i społeczność.
Dostarczamy Ci eksperckiej wiedzy i narzędzi, a także inspirujących i motywujących historii autorów naszych książek z serii „Doskonale Niedoskonali”, abyś odkrył z nami jak – będąc Doskonale Niedoskonałym — osiągnąć sukces w życiu i w biznesie i być szczęśliwym.
Jesteś Doskonale Niedoskonały. I to jest OK!


Gdzie nas znajdziesz?

Fanpage: Doskonale Niedoskonali

Grupa: My. Doskonale Niedoskonali

Książki: agatalimanowka.pl/sklep

Dodaj komentarz