Doskonale – Niedoskonali

Nasi eksperci

[vc_row section_background=”imagebg”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Agata Limanówka” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Strateg biznesu, psycholog i praktyk biznesu, certyfikowany mentor coach ICF, trener i rekruter. Autor i współautor 8 książek w tym poradnika psychologicznego „Od stresu do sukcesu” (zaangażowana w publikacje poezji, literatury naukowej, popularyzacji wiedzy psychologicznej), autorskich szkoleń, produktów oraz usług.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, radzenia sobie ze stresem oraz kompetencji i umiejętności liderskich. Prowadzi skuteczne szkolenia z zakresu umiejętności osobistych. Szlifuje diamenty. Ponadto udziela konsultacji psychologicznych, a także pracuje z klientami jako mentor i coach zgodnie ze standardami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa i kodeksu etycznego ICF.

Z wykształcenia psycholog biznesu, absolwentka studiów doktoranckich na UWr oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także studiów podyplomowych Psychologii Transportu na UJ.

http://www.agatalimanowka.pl[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”100px”][vc_single_image image=”1232″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg” background_overlay=”#f2f2f2″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_single_image image=”1328″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Michał Zwierz” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Kreator, psycholog, przedsiębiorca. Ekspert od budowania mocnych marek osobistych i biznesowych. Twórca projektu Akademia Mocnych Marek, w którym krok po kroku uczy, jak strategicznie zbudować i komunikować markę osobistą i/lub biznesową.

Współtwórca największych marek w Polsce i za granicą m.in. marki osobistej Mateusza Grzesiaka, Kamili Rowińskiej czy Ani Chagowskiej. Autor logo i okładki książki „Doskonale Niedoskonali”.
http://grandbrand.pl/[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”70px”][vc_custom_heading text=”Anna Węgrzyn” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Z wykształcenia prawnik, absolwentka KUL oraz SGH w Warszawie, certyfikowany coach i trener biznesu. Zawodowo specjalizuje się w sprzedaży, obsłudze klienta, budowaniu marki. Łączy ludzi, łamie standardy, nigdy nie idzie za tłumem. Właścicielka firmy Annoba, założycielka i redaktor naczelna magazynu Zmiany w życiu, w którym wraz z zespołem ekspertów z dziedziny psychologii i biznesu tworzy treści, pokazujące jak korzystne są zmiany w sposobie myślenia, odejście od schematów i nawyków.
www.zmianywzyciu.pl[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1313″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg” background_overlay=”#f2f2f2″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1314″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”100px”][vc_custom_heading text=”Bea Bartlay” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Businesswoman, autorka, trener motywacyjny i trener biznesu. Właścicielka międzynarodowej Agencji Rekrutacyjnej 2B Interface. Laureatka wielu brytyjskich prestiżowych nagród i nominacji biznesowych przyznawanych m. in. przez London Chamber od Commerce and Industry.

Od 20 lat z sukcesem wspiera swoich klientów w budowaniu zespołów sprzedażowych, operacyjnych i zarządzających. Tysiącom osób pomogła znaleźć pracę marzeń.

Jest mentorem biznesu oraz autorką książek „Liberty – Women Mean Business” oraz „Work Smart Not Hard”. Regularnie udziela wywiadów i porad dotyczących biznesu dla brytyjskich mediów oraz jest jurorem i doradcą konkursów biznesowych.
http://beatricebartlay.com[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”90px”][vc_custom_heading text=”Dora Fyda” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Businesswoman, właścicielka Fyda Relocations, założycielka i ambasador kobiecej grupy „Poczuj swoją zawodową siłę także w Niemczech”. Wspiera wykształcone i zmotywowane kobiety w powrocie do wykonywanego wcześniej zawodu, uznając kwalifikacje i dyplom zawodowy w Niemczech. Jest koordynatorem w procesie rekrutacji lub przedsiębiorczości. Wspiera także polskie rodziny w relokacji do Niemiec.
http://fyda-relocation.eu[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1315″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg” background_overlay=”#f2f2f2″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_single_image image=”1316″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Ewa Daroszewska” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Międzynarodowy trener naturalnych kompetencji, coach, motywator, certyfikowany trener FRIS, praktyk NVC.

Z zamiłowania i pasji psycholog, studiowała psychologię kliniczną na SWPS oraz realizację telewizyjną. Prowadzi szkolenia z komunikacji i coachingu opartego o potrzeby. Jest autorem wielu innowacyjnych projektów, m.in. E.V.O.L.E.T – rozwój kompetencji opartych o wartości oraz warsztatów „Turkusowe przywództwo” i „Kto rządzi Twoim życiem”, a także autorskiego projektu „Leadership & Balance”.

Od 18 lat wspiera swoich klientów w procesach rozwojowych jako trener, konsultant świadomej komunikacji oraz coach. Zachwycona ideą NVC – Porozumienie Bez Przemocy – którą praktykuje i przygotowuje się do międzynarodowej certyfikacji.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”60px”][vc_custom_heading text=”Jan Paweł Tomaszewski” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Mówca profesjonalny, trener umiejętności miękkich, ekspert ds. motywacji, maratończyk i aktor. Sprzedaje, zarządza i koordynuje procesy sprzedaży, obsługi klienta, rozwoju sieci sprzedaży. Specjalizuje się w szkoleniach z wystąpień publicznych, komunikacji, pracy z kamerą oraz obsługi klienta.

Od lat z ogromną pasją realizuje się w branży rozwoju osobistego w roli mówcy motywacyjnego oraz trenera rozwijającego potencjał ludzki. Pobudza do refleksji, rozpala serca, inspiruje do proaktywnej postawy w życiu zawodowym i osobistym. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od 3 lat związany z branżą medialną.

www.idzdoprzodu.pl[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1317″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg” background_overlay=”#f2f2f2″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1318″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”120px”][vc_custom_heading text=”Janusz Przytocki” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Inżynier i marketingowiec, a także maratończyk i ultramaratończyk. Trener, autor książki „Z biegiem marzeń”. Na co dzień przeprowadza sesje coachingowe oraz sesje mentoringu biznesowego oraz sportowego. Pomaga biznesmenom i sportowcom określić to, do czego dążą w życiu, jakie mają szanse w swoich dążeniach, jakie są zagrożenia oraz jak zbudować plan osiągnięcia celu.
www.przytocki.org[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”20px”][vc_custom_heading text=”Karolina Hudowicz” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Akredytowany coach ICF i psycholog biznesu. Zajmuje się głównie business coachingiem, ale względu na holistyczne podejście do człowieka prowadzi także sesje personal coachingowe (coaching osobisty), zwłaszcza takie, jak wellness coaching czy health coaching (coaching zdrowia). Jest również korporacyjnym manager HR oraz trenerem. Właścicielka firmy Human Growth. W życiu osobistym i zawodowym cechują ją empatia, równowaga wewnętrzna, samoświadomość, odwaga, pragmatyzm, wielopoziomowa dbałość oraz inteligencja połączona z oszczędnością emocjonalną.
http://humangrowth.pl/[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1309″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg” background_overlay=”#f2f2f2″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1310″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”170px”][vc_custom_heading text=”Kinga Langlay” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Businesswoman, strateg. Fundator i Prezes PREMIER International Business Club. Redaktor naczelna PANGEA Magazine. Organizuje eventy, łączy ze sobą przedsiębiorczych Polaków z całego świata. Dzięki członkostwu w PREMIER International Business Clubu każdy może skorzystać z doświadczeń ludzi, którzy odnieśli już sukces i chcą dzielić się swoją wiedzą z innymi.
http://www.premieribc.org/
[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Magda Godzik Janiuk” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Personalna Kreatorka Stylu, projektantka mebli i właścicielka MP Studio. Jest kobietą przedsiębiorczą, ekspertem od tworzenia rzeczy pięknych i funkcjonalnych. Współwłaścicielka kilku firm produkujących wysokiej jakości wyroby, wykorzystywane do wyposażenia wnętrz.

Od 1996 roku kreuje także niesamowite i unikatowe wnętrza dla swoich klientów. Służy wiedzą, umiejętnościami, tworzy niepowtarzalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Jako Personalna Kreatorka Stylu pracuje ze swoimi klientami nad wizerunkiem osobistym.
www.personalna-kreatorka.pl[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”60px”][vc_single_image image=”1322″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg” background_overlay=”#f2f2f2″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1323″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”150px”][vc_custom_heading text=”Magda Kapela” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Absolwentka Wydziału Grafiki oraz Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Artystka, malarka, fotograf. Jest autorką wielu murali. Bardzo zaangażowana w życie społeczne oraz działalność kulturalno-społeczną. Organizatorka wielu eventów takich jak np. Kongres Kobiet Podlasia. http://magdalenakapela.pl/[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Magda Pawłowska” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Ekspert online marketingu, przedsiębiorca, psycholog społeczny. Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o marketing internetowy i sprzedaż ich wiedzy opakowanej w kursy online.

Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych tworząc i wprowadzając nowe produkty do sprzedaży w internecie oraz procesach marketingowych, typu lejki i tunele marketingowe. Założycielka INSOURCE Marketing Agency  oraz Launch Valley Ltd.
http://magdalenap.com[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_single_image image=”1324″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg” background_overlay=”#f2f2f2″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1325″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”55px”][vc_custom_heading text=”Magdalena Radecka” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Businesswoman, przedsiębiorca, coach, mentor i konsultant biznesowy. Prezes i współzałożyciel firmy Best Global Business Sp. Z o.o. Sp. k. Certyfikowany trener i mówca motywacyjny. Podróżniczka. Współautorka książki „TAK! Prawo przyciągania działa!”, w której pokazuje jak ważne jest nastawienie do życia i praca nad sobą. Na co dzień zarządza dużym międzynarodowym biznesem oraz łączy ze sobą przedsiębiorców z różnych stron świata.
www.bg-business.co[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Maja Falkiewicz-Gancarz” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Z wykształcenia psycholog, pasjonujący się psychologią dziecka, rozwojem osobistym i technikami motywacyjnymi. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, lubi być zaangażowana i jest szczęśliwa, gdy działa. Zawsze chciała pracować z kobietami i robić coś dla nich. Kiedy zaszła w ciążę postanowiła, że stworzy blog dla Mam po to, aby myśląc o innych, nigdy nie zapomniały o sobie. Oprócz bloga organizuje i angażuje się w różne akcje społeczne. Właścicielka marki BeMam
www.bemam.pl[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”40px”][vc_single_image image=”1326″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg” background_overlay=”#f2f2f2″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”40px”][vc_single_image image=”1327″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Marcin Sobociński” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Strateg, trener, analityk biznesowy. Specjalizuje się w 3 obszarach: rozwoju biznesu, marketingu online oraz infobiznesu. Pomaga autorom, trenerom, coachom, mówcom i ekspertom przygotować, opakować i wypromować ich wiedzę, w sposób który pozwala im zbudować stabilny biznes, żyć wymarzonym życiem, zarabiać porządne pieniądze i zbudować swoją markę, a przede wszystkim wnieść realną wartość i odczuwalną zmianę w życie swoich klientów. Współpracuje z właścicielami małych, średnich i międzynarodowych przedsiębiorstw w opracowaniu takiej strategii, planów i działań, która pomogą im pracować mniej, zarabiać więcej i stać się liderem na swoim rynku.
http://msobocinski.com/[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Anna Wawrzyniak” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Psycholog, akredytowany Coach ICF, Certyfikowany Trener Biznesu, Praktyk NLP, wykładowca uczelni wyższych, właścicielka marki SuccessWay, prezes i współwłaściciel firmy Volumenati.

Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Collegium Glancese Polsko – Czeskiej Szkoły Biznesu i Sportu oraz Szkoły Trenerów Biznesu Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys w Krakowie.

Pracuje jako Life & Business Coach, współpracuje z instytucjami rynku pracy i biznesu, wspierając rozwój pracowników i menedżerów na różnych szczeblach. http://www.successway.pl/[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”100px”][vc_single_image image=”1312″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg” background_overlay=”#f2f2f2″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1329″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_custom_heading text=”Monika Baczewska” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Projektantka, graficzka, stylistka, założycielka marki LoveSimple creations i sklepu internetowego LoveSimple studio. Stworzyła dwa autorskie narzędzia do planowania: Simple Planner i Simple Calendar. Oba planery powstały w odpowiedzi na potrzeby ambitnych i kreatywnych kobiet, które chcą zapanować nad natłokiem zadań każdego dnia.

Wspiera i inspiruje kobiety zebrane wokół marki LoveSimple. Pokazuje jak organizować codzienność i ułatwiać sobie życie. Pasjonatka celebrowania, projektowania, uzależniona od piękna w życiu codziennym.
www.lovesimple.pl[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”150px”][vc_custom_heading text=”Wojciech Kołodziejczak” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Z wykształcenia prawnik, praktykujący w kancelarii w Wielkiej Brytanii jako Business Development & Marketing. Ekspert od rozwoju biznesu i networkingu międzynarodowego. Pomaga w budowaniu zdrowych relacji w biznesie. Wspiera firmy oraz osoby prywatne, pomagając im we właściwy sposób dotrzeć do klienta i przy pomocy odpowiednich narzędzi zbudować wartościowe relacje zawodowe. www.lifenetworker.com[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1321″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_background=”imagebg” background_overlay=”#f2f2f2″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”100px”][vc_single_image image=”1320″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Sylwia Mokrysz” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Absolwentka Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studiów podyplomowych MBA z zakresu Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Współtworzy strategię herbacianej ekspansji, strategię rozwoju, patronuje innowacjom. Pod jej skrzydłami znajduje się również marketing i PR działu herbat Loyd oraz PR marki Lavazza w Polsce. Dzięki jej działalności Mokate aktywnie uczestniczy w najbardziej prestiżowych wydarzeniach kulturalnych w Polsce. Działalność biznesową łączy z aktywnością społeczną. Czynnie bierze udział w wielu projektach społecznych – jest ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet, członkinią Family Business Network oraz Million Women Mentors. Wytrwale promuje rolę kobiet w biznesie. Udziela się również charytatywnie – głównym celem tych działań są dzieci i szkoły.
www.mokate.pl[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row section_top_margin=”notopmargin” section_bottom_margin=”nobottommargin” section_schema=”light” section_background=”color” background_color=”#dab027″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Dołącz do nas już dziś!” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”15px”][jeg_button url=”https://www.facebook.com/doskonaleniedoskonalipl/” open_new_tab=”yes” text=”DOŁĄCZ”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]