Doskonale

PIERWSZE SPOTKANIE DOSKONALE NIEDOSKONAŁYCH

W dniach 14-16 listopada 2017 roku w Nosalowym Dworze Resorcie & SPA odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie autorów projektu Doskonale Niedoskonali. To zapoznawcze spotkanie miało miejsce w niezwykle pięknych okolicznościach przyrody (w tych dniach po raz pierwszy do Zakopanego zapukała tegoroczna zima). Atmosfera sprzyjała integracji, ale też wzajemnej motywacji i inspiracjom.

Pomysł na projekt narodził się w sierpniu 2017 roku. Jego autorką jest Agata Limanówka, która zaprosiła do wspólnego tworzenia książki wiele wspaniałych osób. Projekt Doskonale Niedoskonali to nie tylko książka „Doskonale niedoskonali””, ale też społeczność, współpraca między ekspertami, sponsorami i patronami oraz wydarzenia i eventy w Polsce i za granicą.

I właśnie w połowie listopada w Zakopanem odbył się pierwszy meeting kilkunastu spośród dwudziestu dwóch  autorów projektu. Dzięki uprzejmości Nosalowego Dworu Resortu & SPA, który jest jednym z naszych sponsorów, mogliśmy się spotkać, poznawać, integrować i omawiać plany i strategię projektu.

To pierwsze spotkanie było dla wszystkich niezwykłe, bardzo emocjonalne, poruszające. Sami sobie udowodniliśmy po raz kolejny, że bycie doskonale niedoskonałym to zupełnie naturalna i ludzka rzecz. Dlatego tak bardzo chcielibyśmy zmienić ogólnie panującą presję bycia perfekcyjnym w każdym calu.

Dodaj komentarz